Okrycie kąpielowe dla noworodka

Okrycie kąpielowe dla noworodka

Dlaczego okrycie kąpielowe dla noworodka to konieczność?

Szlafroki dziecięce oraz otulacze kąpielowe to jeden z praktycznie obowiązkowych elementów garderoby dziecięcej, w tym niemowlęcej.  I choć ciepła kąpiel pełna piany stanowi dla maluchów świetną zabawę, ta zawsze się kończy, a po niej niemowlę szczególnie narażone jest na wychłodzenie. Okrycie kąpielowe dla noworodka temu zapobiega – po kąpieli Twoja pociecha otulona zostanie ciepłym i przyjemnym w dotyku szlafrokiem, który szybko wchłania wilgoć, chroniąc przed przeziębieniem. Przy czym szeroki wybór pięknie zaprojektowanych otulaczy kąpielowych sprawia, że wybór wcale nie jest taki prosty!

Jak wybrać okrycie kąpielowe dla niemowlaka?

Na nasz asortyment składają się tylko skrupulatnie wyselekcjonowane produkty, pochodzące od najlepszych producentów – mamy nadzieję, że to nieco Ci ułatwi. Na co więc musisz zwrócić uwagę w czasie dokonywania wyboru? Oczywiście na rozmiar; okrycie kąpielowe dla niemowlaka powinno być dopasowane do jego wzrostu. Jeśli będzie za duże – będzie się zsuwać, za to za małe nie okryje dłoni oraz stóp, mogąc doprowadzić do ich zamarznięcia. Pamiętaj także, by zwracać uwagę na materiały. Te dostępne w naszej ofercie pozostają bezpieczne, hipoalergiczne, ciepłe i wyjątkowo miłe w dotyku.

Okrycie kąpielowe na prezent i nie tylko

Pokąpielowe szlafroczki dla niemowląt, zwane także otulaczami bądź okryciami kąpielowymi, najczęściej prezentują niezwykle urocze wzory, w których dziecko prezentuje się równie uroczo. To oraz pozostałe praktyczne zalety sprawiają, że okrycie kąpielowe to świetny pomysł na prezent, niezależnie od okazji. Tak więc jeśli brakuje Ci pomysłu na upominek wręczony na baby shower, z okazji narodzin, na Chrzest czy roczek – nie musisz szukać zbyt daleko. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się okrycia-szlafroczki z motywem zwierzątek, o designerskich kapturach z uszkami. Widok tak przebranej pociechy może być okazją do wykonania zdjęcia, które pozwoli na dłużej zachować w pamięci tak urzekający widok.

Przytulne okrycie kąpielowe dla noworodka? Jjspanie.pl

Okrycia po kąpieli dla dzieci dostępne w naszej ofercie to produkty cenione przede wszystkim za wysoką jakość – każde nasze okrycie kąpielowe dla noworodka ujmuje delikatnością i szczególną troską o najmniejsze detale. Drugim powodem zainteresowania nimi jest  ich funkcjonalność. Okrycia są proste w zakładaniu, dobrze leżą, wykazują mocną wchłanialność, a modele z kapturem dodatkowo zabezpieczają główkę. Przy czym niezależnie od tego, na który model się zdecydujesz, gwarantujemy, że spełni on Twoje najwyższe oczekiwania.